Dyrekcja Przedszkola, Rada Pedagogiczna i dzieci serdecznie dziękują Przyjaciołom Przedszkola:

• Pani Magdalenie Bentkowskiej za dostarczone artykuły papiernicze
  • Panu Andrzejowi Malinowskiemu za konserwację pochłaniaczy  i klimatyzatora
  • Państwu Justynie i Rafałowi Skubida za rośliny i artykuły papiernicze
  • Pani Katarzynie Kalickiej za dostarczone artykuły papiernicze
  • Serdecznie podziękowania dla  Pana Jerzego   Kłępa    Sołtysa Jurczyc,   za przekazanie  wieży ze zjeżdżalnią do ogrodu  przedszkolnego dla naszych milusińskich.
  • Serdecznie  dziękujemy Panu Edwardowi Tyrpa  -Laboratorium Badań Czynników Szkodliwych za systematyczne wspieranie  działań dydaktycznych przedszkola.

Kiermasz ozdób świątecznych cieszył się dużym zainteresowaniem. Zebrane środki –  735 zł. zostały przekazane Radzie Rodziców na zakup  huśtawki typu “bocianie gniazdo”(koszt zakupu z montażem  4500zł),  dla przedszkolaków.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, którzy przygotowali różne ozdoby na kiermasz.

Dziękujemy Pani:

Małgorzacie Kamińskiej, Agnieszce Paciorek, Monice Zapałowicz, Agnieszce Brzeżowskiej, Renacie Góralik, Marioli Wcisło, Magdalenie Bentkowskiej, Justynie Skubida, Katarzynie Malinowskiej, Justynie Dąbrowa, Sabinie Majkut, Martynie Okarmus, Teresie Kaźmierczak, Joannie Lelek, Katarzynie Pachel, Małgorzacie Góralik, Izabeli Szwabowskiej, Ewelinie Leśniak, Mirosławie Stawowskiej, Paulinie Surma, Magdalenie Kozioł

Serdecznie  dziękujemy Panu Edwardowi Tyrpa  -Laboratorium Badań Czynników Szkodliwych za dofinansowanie tablic edukacyjnych do ogrodu przedszkolnego .

Serdecznie  dziękujemy Państwu Katarzynie  i Łukaszowi  Kalickim za wykonanie tablic do ogrody przedszkolnego.

Serdecznie  dziękujemy Panu Edwardowi Tyrpa  -Laboratorium Badań Czynników Szkodliwych za sfinansowanie zakupu szklarni do ogrodu przedszkolnego.