Nie ma nowych przypadków zachorowań ospy

SZANOWNI PAŃSTWO

Od tygodnia nie mamy nowych zgłoszeń wystąpienia u dzieci ospy wietrznej, dlatego też zapraszamy dzieci do Przedszkola.

Jednocześnie prosimy aby dzieci miały odpowiednie ubranie gdyż korzystają z zabaw na śniegu.

Dyrektor Przedszkola

Dziękuję Rodzicom za współpracę i zrozumienie, życzę Dzieciom i Rodzicom dużo zdrowia

Potwierdzono wynik pozytywny Covid19 u drugiego z pracowników przedszkola

Ostatni raz w przedszkolu był obecny w PIĄTEK tj. 23.10.20,

na obecną chwilę, czekam na decyzję Sanepidu.

Jak tylko otrzymamy jakakolwiek decyzję natychmiast poinformuję Państwa.

Dokonanie przez e-mail rejestracji przypadku zachorowania pracownika przedszkola na Covid 19 nastąpiło w dniu dzisiejszym tj. 30.10.2020 r. o godzinie 9.00 .

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Krakowie zapoznaje się z obecną sytuacją przedszkola i dokonuje analizy sytuacji. Jak tylko otrzymamy jakakolwiek decyzję natychmiast poinformuję Państwa.

Na dzień dzisiejszy żaden z pozostałych pracowników nie zgłasza złego samopoczucia, budynek przedszkola jest dezynfekowany zgodnie z obowiązującą procedurą. Przedszkole pozostaje otwarte.

Dyrektor przedszkola Krystyna Poprawa

W dalszym ciągu brak jest możliwości kontaktu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Krakowie. Wysłano 2 pisma drogą e-mailową oraz 2 osoby od rana podejmują próby telefonicznego połączenia się z Sanepidem.

Jak mogą się Państwo spodziewać próby są bezowocne.

Szanowni Państwo.

Potwierdzono wynik pozytywny Covid19 u jednego z pracowników Z GRUPY

II. Ostatni raz w przedszkolu był obecny w PIĄTEK tj. 23.10.20, na

obecną chwilę PRÓBUJĘ się skontaktować z sanepidem.

Jeśli pojawi się informacja i decyzja ze strony sanepidu rodzice zostaną o tym natychmiast powiadomieni.

W gestii rodziców pozostawia się decyzję o ewentualnym pozostawieniu dziecka w domu.

Nadal nie ma żadnej informacji z Państwa strony o jakichkolwiek objawach u dzieci.

Szanowni Rodzice!!!

W związku z dynamiczną sytuacją przypominamy bardzo ważne informacje.       W celu uniknięcia dużego zgromadzenia osób w częściach wspólnych budynku, (szatnia) mogą w nim przebywać jednocześnie maksymalnie troje rodziców.

Kontakt z nauczycielami przez skrzynkę mailową oraz telefonicznie.

Bardzo proszę o wzajemne zrozumienie, kulturę i szacunek, zakrywanie ust i nosa, utrzymanie dystansu społecznego.

PONIEWAŻ NIE OTRZYMALIŚMY OD PAŃSTWA ŻADNYCH

INFORMACJI O JAKICHKOLWIEK OBJAWACH U DZIECI

ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY II OD PONIEDZIAŁKU

DO POWROTU DO PRZEDSZKOLA.

SALA, ZABAWKI ORAZ CAŁY SPRZET SĄ ZDEZYNFEKOWANE

DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ

SZANOWNI PAŃSTOW W ZWIĄZKU Z INFORMACJĄ OD RODZICA O PRZEBYWANIU NA KWARANTANNIE JEGO, ORAZ DZIECKA Z GRUPY II, Z PODEJRZENIEM ZARAŻENIA COVID- 19

A BRAKIEM MOŻLIWOŚCI KONTAKTU Z SANEPIDEM I WYKONANIA BADANIA

ZWRACAMY SIE Z PROŚBĄ O POZOSTAWIENIE W RAZIE MOŻLIWOŚCI DZIECKA W DOMU I MONITOROWANIA ZDROWIA DZIECI ORAZ O INFORMACJE NA TEN TEMAT.

DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ