PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

SZANOWNI PAŃSTWO

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w tych nietypowych czasach odbędzie się się pod koniec listopada. Od dłuższego czasu trwały przygotowania, ale pandemia przesuwała termin. Uroczystość odbędzie się niestety wewnętrznie, bez udziału Państwa. Zostanie nagrany filmik i przesłany drogą mailową.

26 listopada rozpoczną występy dzieci z grupy 1″Krasnoludki” i 2 “Niedźwiadki”- dzieci nowoprzyjęte , a następnego dnia 27,11. przywitamy oficjalnie starszaki z grupy  „Słoneczka”.

Mali artyści zaprezentują przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości będzie to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpi akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką. Dla przedszkolaków będzie to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech, szkoda tylko że niestety bez bezpośredniego udziału Państwa.

Dyrektor Przedszkola

Dziękuję Rodzicom za współpracę i zrozumienie, życzę Dzieciom i Rodzicom dużo zdrowia

Potwierdzono wynik pozytywny Covid19 u drugiego z pracowników przedszkola

Ostatni raz w przedszkolu był obecny w PIĄTEK tj. 23.10.20,

na obecną chwilę, czekam na decyzję Sanepidu.

Jak tylko otrzymamy jakakolwiek decyzję natychmiast poinformuję Państwa.

Dokonanie przez e-mail rejestracji przypadku zachorowania pracownika przedszkola na Covid 19 nastąpiło w dniu dzisiejszym tj. 30.10.2020 r. o godzinie 9.00 .

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Krakowie zapoznaje się z obecną sytuacją przedszkola i dokonuje analizy sytuacji. Jak tylko otrzymamy jakakolwiek decyzję natychmiast poinformuję Państwa.

Na dzień dzisiejszy żaden z pozostałych pracowników nie zgłasza złego samopoczucia, budynek przedszkola jest dezynfekowany zgodnie z obowiązującą procedurą. Przedszkole pozostaje otwarte.

Dyrektor przedszkola Krystyna Poprawa

W dalszym ciągu brak jest możliwości kontaktu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Krakowie. Wysłano 2 pisma drogą e-mailową oraz 2 osoby od rana podejmują próby telefonicznego połączenia się z Sanepidem.

Jak mogą się Państwo spodziewać próby są bezowocne.

Szanowni Państwo.

Potwierdzono wynik pozytywny Covid19 u jednego z pracowników Z GRUPY

II. Ostatni raz w przedszkolu był obecny w PIĄTEK tj. 23.10.20, na

obecną chwilę PRÓBUJĘ się skontaktować z sanepidem.

Jeśli pojawi się informacja i decyzja ze strony sanepidu rodzice zostaną o tym natychmiast powiadomieni.

W gestii rodziców pozostawia się decyzję o ewentualnym pozostawieniu dziecka w domu.

Nadal nie ma żadnej informacji z Państwa strony o jakichkolwiek objawach u dzieci.

Szanowni Rodzice!!!

W związku z dynamiczną sytuacją przypominamy bardzo ważne informacje.       W celu uniknięcia dużego zgromadzenia osób w częściach wspólnych budynku, (szatnia) mogą w nim przebywać jednocześnie maksymalnie troje rodziców.

Kontakt z nauczycielami przez skrzynkę mailową oraz telefonicznie.

Bardzo proszę o wzajemne zrozumienie, kulturę i szacunek, zakrywanie ust i nosa, utrzymanie dystansu społecznego.

PONIEWAŻ NIE OTRZYMALIŚMY OD PAŃSTWA ŻADNYCH

INFORMACJI O JAKICHKOLWIEK OBJAWACH U DZIECI

ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY II OD PONIEDZIAŁKU

DO POWROTU DO PRZEDSZKOLA.

SALA, ZABAWKI ORAZ CAŁY SPRZET SĄ ZDEZYNFEKOWANE

DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ

SZANOWNI PAŃSTOW W ZWIĄZKU Z INFORMACJĄ OD RODZICA O PRZEBYWANIU NA KWARANTANNIE JEGO, ORAZ DZIECKA Z GRUPY II, Z PODEJRZENIEM ZARAŻENIA COVID- 19

A BRAKIEM MOŻLIWOŚCI KONTAKTU Z SANEPIDEM I WYKONANIA BADANIA

ZWRACAMY SIE Z PROŚBĄ O POZOSTAWIENIE W RAZIE MOŻLIWOŚCI DZIECKA W DOMU I MONITOROWANIA ZDROWIA DZIECI ORAZ O INFORMACJE NA TEN TEMAT.

DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ