Szanowni Rodzice – do wypełnienie wniosek na dyżur wakacyjny

DYŻUR WAKACYJNY – WNIOSEK DO WYPEŁNIENIA DLA RODZICÓW

WNIOSEK http://przedszkoleradziszow.pl/wp-content/uploads/2020/06/Wniosek-o-przyjęcie-dziecka-na-dyżur-wakacyjny.doc

Szanowni Rodzice!

Dziękuję serdecznie za zgłoszenia – bardzo proszę o wypełnienie i przesłanie mailem na adres przedszkola: przedszkole_radziszow@wp.pl wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do 22 czerwca 2020r.

Dziękuję serdecznie.

Z wyrazami szacunku Krystyna Poprawa

Szanowni Rodzice!

W związku z pandemią mogą w tym roku zmienić się warunki realizacji dyżuru wakacyjnego.

Dyżur wakacyjny planowany jest w okresie  03.08.2020 do 28.08.2020.

Na chwilę obecną nie możemy określić iloma miejscami będziemy dysponować.

Jednak mimo to prosimy rodziców chcących skorzystać z dyżuru o powiadomienie nauczycieli poszczególnych grup na adres e-mailowy – nauczyciela lub przedszkola: przedszkole_radziszow@wp.pl o chęci udziału w tym dyżurze ich dziecka do dnia 12.06.2020 r.

Informacja powinna zwierać również wiadomość w jakim okresie i w jakich godzinach chcecie Państwo skorzystać z dyżuru.

Dyżur jest tylko dla dzieci rodziców pracujących w wyżej wymienionym okresie.

Do zobaczenia wkrótce

Z wyrazami szacunku Krystyna Poprawa